createyourhealth.pl

Oferta

Usługi

Pierwsze co nasuwa się na myśl, czym zajmuje się detektyw to zdrada. Owszem, zajmujemy się takimi przypadkami. Jeśli podejrzewają Państwo swojego partnera/partnerkę o zdradę to my pomożemy temu zaprzeczyć bądź niestety potwierdzić podejrzenia. Odpowiednio prześledzimy zachowania podejrzanego i dyskretnie sprawdzimy, jak spędza czas. Przez całe śledztwo jesteśmy bardzo dyskretni, tak aby osoba obserwowana nas nie zauważyła. W razie niepotwierdzenia zdrady nie musi się niczego dowiedzieć.
Ustalenia majątkowe. 

Śledztwo to polega na tym, że ustalamy czy dłużnik rzeczywiście nie ma funduszy na to, by spłacać swoje zadłużenia. Często jest tak, że podejrzani ukrywają swoje dochody nawet przed komornikiem. Nie trudno w dzisiejszych czasach o spreparowanie dokumentów, które będą zaprzeczać stanu faktycznemu. My jednak mając swoje sposoby, docieramy do tego, jak wygląda prawda. Przeprowadzamy także wywiady gospodarcze, mające na celu pozyskania informacji o firmie, czy przedsiębiorstwie, z którym Państwo będą chcieli podjąć współpracę. My zweryfikujemy czy firma jest godna zaufania. Oficjalnie otrzymają Państwo od nas dokumenty, w których otrzymacie zestawienie ukazujące, jak wygląda sytuacja prawna, handlowa, majątkowa, ekonomiczna czy handlowa sytuacja danej firmy. Rozwiązujemy także, wiele innych spraw. Pomożemy ustalić adres osoby, którą chcą Państwo znaleźć, bez względu na powód, oczywiście wszystko zgodnie z prawem. Przeprowadzimy również śledztwo w sprawie, która spędza Wam sen z powiek. Możemy sprawdzić, czy Państwa przyszły zięć, jest tym, za kogo się podaje, a może podejrzewacie sąsiada o nielegalne interesy? Chętnie to dla was zweryfikujemy.

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mogą Państwo zgłosić się do nas z każdą sprawą. My ze swojej strony postaramy się pomóc, jak tylko będziemy mogli. Wkładamy w każdą sprawą całą swoją energię i nigdy nie spoczywamy na laurach.